Range Units (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: - None -
sv: - Ingen -

en: From
sv: Från

en: Custom
sv: Anpassad

en: Maximum
sv: Största

en: to
sv: till

en: Unit
sv: Enhet

en: Minimum
sv: Lägsta

en: Space
sv: Blanksteg

en: Decimal point
sv: Decimalkomma

en: Comma
sv: Komma

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
sv: Det minsta värdet som skall tillåtas i detta fält. Lämna tomt för inget minsta värde.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
sv: Det största värdet som skall tillåtas i detta fält. Lämna tomt för inget största värde.

en: Thousand marker
sv: Tusentalsavgränsare

en: Apostrophe
sv: Apostrof

en: Thin space
sv: Tunt utrymme
