Range Units (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: From
te: నుండి

en: Maximum
te: గరిష్ఠం

en: Minimum
te: కనిష్ఠం

en: Decimal point
te: దశాంశ బిందువు

en: Comma
te: కామా

en: Thousand marker
te: వేల గుర్తు
