Range Units (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: From
hr: Od

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Maximum
hr: Maksimum

en: Space
hr: Razmak

en: Decimal point
hr: Decimalna točka

en: Comma
hr: Zarez

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
hr: Minimalna vrijednost dopuštena unutar ovog polja. Ostavite praznim ako ne želite ograničenje.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
hr: Maksimalna vrijednost dopuštena unutar ovog polja. Ostavite praznim ako ne želite ograničenje.

en: Thousand marker
hr: Oznaka tisućica
