Range Units (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: - None -
id: - Tiada -

en: From
id: Dari

en: Custom
id: Tersuai

en: Maximum
id: Maksimum

en: Space
id: Ruang kapasitas

en: Decimal point
id: Poin desimal

en: Comma
id: Koma

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
id: Nilai minimum yang diizinkan pada bidang ini. Biarkan kosong untuk tak ada minimum.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
id: Nilai maksimum yang diizinkan pada bidang ini. Biarkan kosong tanpa batas maksimal.

en: Thousand marker
id: Pemisah Ribuan

en: Apostrophe
id: kutip satu

en: Thin space
id: Ruang tipis
