Range Units (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: From
oc: De

en: Custom
oc: Personalizat

en: Unit
oc: Unitat

en: Space
oc: Espace

en: Decimal point
oc: Marcador decimal

en: Comma
oc: Virgula

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
oc: La valor minimala que cal permetre en aqueste camp. Daissatz-lo en blanc per no establir cap minimal.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
oc: La valor maximala que cal permetre en aqueste camp. Daissatz-lo en blanc per no establir cap màxim.

en: Thousand marker
oc: Indicador de milierats
