Range Units (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: From
ro: De la

en: Custom
ro: Personalizat

en: Maximum
ro: Maxim

en: Minimum
ro: Minim

en: Space
ro: spațiu

en: Decimal point
ro: Separator zecimal

en: Comma
ro: virgulă

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
ro: Valoarea minimă care ar trebui să fie permisă în acest câmp. Lăsați necompletat pentru nici o valoare minimă.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
ro: Valoarea maximă care ar trebui permisă în acest câmp. Lăsați necompletat pentru nici o maximă.

en: Thousand marker
ro: Marcaj cifra miilor

en: Apostrophe
ro: Apostrof

en: Thin space
ro: Spațiu îngust
