Range Units (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: From
th: จาก

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Maximum
th: อย่างสูง

en: Unit
th: หน่วย

en: Minimum
th: อย่างต่ำ

en: Space
th: ช่องว่าง

en: Decimal point
th: จุดทศนิยม

en: Comma
th: จุลภาค
