Registration Auto-assign Role Easily (1.0.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
es: Activado

en: User Management
es: Gestión de usuario

en: Not enabled
es: No activado

en: Image style
es: Estilo de imagen

en: Label text
es: Texto de etiqueta

en: Show label
es: Mostrar la etiqueta
