Registration Auto-assign Role Easily (1.0.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
fr: Activé

en: Not enabled
fr: Non activé

en: Image style
fr: Style d'image

en: Label text
fr: Texte de l'étiquette

en: Show label
fr: Montrer l'étiquette
