Registration Auto-assign Role Easily (1.0.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: User Management
nl: Gebruikersbeheer

en: Not enabled
nl: Niet ingeschakeld

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Label text
nl: Labeltekst

en: - Select a field -
nl: - Veld selecteren -

en: Show label
nl: Label tonen
