Registration Auto-assign Role Easily (1.0.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
pl: Włączone

en: User Management
pl: Konfiguracja użytkowników

en: Not enabled
pl: Nie włączony

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: Label text
pl: Tekst podpisu

en: Show label
pl: Pokaż etykietę
