Registration Auto-assign Role Easily (1.0.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
de: Aktiviert

en: User Management
de: Benutzerverwaltung

en: Not enabled
de: Nicht aktiviert

en: Image style
de: Bildstil

en: Label text
de: Beschriftungstext

en: Assign role
de: Rolle zuweisen

en: Show label
de: Beschriftung anzeigen
