Registration Auto-assign Role Easily (1.0.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
fi: Käytössä

en: User Management
fi: Käyttäjien hallinta

en: Not enabled
fi: Ei käytössä

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: Show label
fi: Näytä etiketti
