Registration Auto-assign Role Easily (1.0.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Not enabled
hu: Nincs engedélyezve

en: Image style
hu: Képstílus

en: Label text
hu: Címke szövege

en: - Select a field -
hu: - Mező kiválasztása -

en: Show label
hu: Címke mutatása
