Registration Auto-assign Role Easily (1.0.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ru: Включено

en: Not enabled
ru: Выключено

en: Image style
ru: Стиль изображения

en: Label text
ru: Текст метки

en: Show label
ru: Показать метку
