Registration Auto-assign Role Easily (1.0.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: User Management
uk: Керування користувачами

en: Not enabled
uk: Вимкнено

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: Label text
uk: Текст мітки

en: Show label
uk: Показати мітку
