Rate (3.0.0) - en to sv translation catalogue (57 entries)

en: Next
sv: Nästa

en: Delete
sv: Radera

en: Content
sv: Innehåll

en: Value
sv: Värde

en: Description
sv: Beskrivning

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: Display settings
sv: Inställningar för visning

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: View
sv: Visa

en: Total
sv: Totalt

en: User
sv: Användare

en: Options
sv: Alternativ

en: All
sv: Alla

en: Points
sv: Poäng

en: Voting
sv: Röstning

en: Never
sv: Aldrig

en: Custom
sv: Anpassad

en: Comment
sv: Kommentar

en: Average
sv: Genomsnitt

en: Count
sv: Antal

en: Desc
sv: Fallande

en: Class
sv: Klass

en: Template
sv: Mall

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Full
sv: Fullständig

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Entity
sv: Objekt

en: Immediately
sv: Direkt

en: Results
sv: Resultat

en: Display label
sv: Etikett för visning

en: Percentage
sv: Procent

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Read only
sv: Endast läsa

en: disable
sv: inaktivera

en: Apply
sv: Applicera

en: Rate
sv: Betygsätt

en: Offset
sv: Kompensera

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Sum
sv: Summa

en: Value type
sv: Typ av värde

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Machine-readable name
sv: Maskinläsbart namn

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Anonymous vote rollover
sv: Anonym röstupprepning

en: Entities
sv: Objekt

en: Hide summary
sv: Dölj sammanfattning

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Entity types
sv: Entitetstyp

en: Result summary
sv: Sammanfattning av resultat

en: Hide description
sv: Dölj beskrivning

en: Comment types
sv: Kommentarstyper
