Rate (3.1.0) - en to bg translation catalogue (28 entries)

en: Next
bg: Още

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Value
bg: Стойност

en: Description
bg: Описание

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: Display settings
bg: Настройки на дисплея

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: View
bg: Прегледай

en: User
bg: Потребител

en: Options
bg: Параметри

en: All
bg: Всички

en: Points
bg: Точки

en: Block
bg: Блокирай

en: Never
bg: Никога

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Comment
bg: Коментар

en: Average
bg: Рейтинг

en: Count
bg: Брой

en: Template
bg: Шаблон

en: Results
bg: Резултати

en: Read only
bg: Само четене

en: disable
bg: дезактивирай

en: Apply
bg: Търси

en: Hide summary
bg: Скриване на резюме
