Rate (3.2.0-rc1) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Next
mg: Manaraka

en: Delete
mg: Fafaina

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Description
mg: Andinindininy

en: User
mg: Mpampiasa

en: Comment
mg: Heviteny
