Rate (3.2.1) - en to lt translation catalogue (40 entries)

en: Next
lt: Kitas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Description
lt: Aprašymas

en: None
lt: Joks

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Options
lt: Nustatymai

en: Points
lt: Taškai

en: Voting
lt: Balsavimas

en: Never
lt: Niekada

en: Custom
lt: Savitas

en: Comment
lt: Komentaras

en: Average
lt: Vidutinis

en: Count
lt: Skaičius

en: Class
lt: Klasė

en: Option
lt: Pasirinkimas

en: Template
lt: Šablonas

en: Function
lt: Funkcija (metodas)

en: Full
lt: Pilnas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Entity
lt: Esybė

en: Results
lt: Rezultatai

en: Display label
lt: Rodyti žymę

en: Percentage
lt: Procentas

en: Read only
lt: Galima tik skaityti

en: disable
lt: išjungti

en: Rate
lt: Tarifas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas

en: Entities
lt: Esybės

en: Hide summary
lt: Slėpti įžangą

en: Rate widgets
lt: Reitingavimo valdykliai

en: Manage rating widgets.
lt: Reitingavimo valdyklių valdymas

en: Emotion
lt: Emocija

en: Hide description
lt: Slėpti aprašymą

en: Comment types
lt: Komentarų tipai
