Rate (3.2.1) - en to ms translation catalogue (26 entries)

en: Next
ms: Seterusnya

en: Delete
ms: Padam

en: Value
ms: Nilai

en: Description
ms: Huraian

en: None
ms: Tiada

en: Display settings
ms: Seting pameran

en: Name
ms: Nama

en: View
ms: Pandangan

en: Options
ms: Opsyen

en: Voting
ms: Pengundian

en: Never
ms: Tidak sekali-kali

en: Custom
ms: Tersuai

en: Comment
ms: Komen

en: Average
ms: Purata

en: Count
ms: Bilangan

en: Class
ms: Kelas

en: Function
ms: Fungsi

en: Immediately
ms: Serta-merta

en: Results
ms: Keputusan

en: Read only
ms: Baca sahaja

en: disable
ms: menyahbolehkan

en: Rate
ms: Menilai

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: About
ms: Perihal

en: Machine-readable name
ms: Nama yang boleh dibaca oleh mesin.

en: Hide summary
ms: Sembunyikan ringkasan
