Rate (3.2.0-rc2) - en to fi translation catalogue (41 entries)

en: Next
fi: Seuraava

en: Delete
fi: Poista

en: Value
fi: Arvo

en: Description
fi: Kuvaus

en: None
fi: Ei mitään

en: Display settings
fi: Näyttöasetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: View
fi: Näytä

en: Options
fi: Valinnat

en: Voting
fi: Äänestys

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Custom
fi: Oma

en: Comment
fi: Kommentti

en: Average
fi: Keskimäärin

en: Count
fi: Laskuri

en: Class
fi: Luokka

en: Option
fi: Vaihtoehto

en: Function
fi: Funktio

en: Full
fi: Kokonainen

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Immediately
fi: Heti

en: Results
fi: Tulokset

en: Display label
fi: Näytä etiketti

en: Read only
fi: Vain luku

en: disable
fi: pois käytöstä

en: Rate
fi: Arvio

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Sum
fi: Summa

en: Value type
fi: Arvon tyyppi

en: Option settings
fi: Valinta-asetukset

en: Machine-readable name
fi: Koneellisesti luettava nimi

en: Entities
fi: Entiteetit

en: Hide summary
fi: Piilota yhteenveto

en: Hide label
fi: Piilota otsikko

en: Entity types
fi: Entiteettityypit

en: Result summary
fi: Tulosten yhteenveto

en: Hide description
fi: Piilota kuvaus

en: Comment types
fi: Kommenttityypit
