Rate (3.2.0-rc2) - en to hr translation catalogue (27 entries)

en: Next
hr: Sljedeći

en: Delete
hr: Ukloni

en: Value
hr: Vrijednost

en: Description
hr: Opis

en: None
hr: Nema

en: Display settings
hr: Postavke prikaza

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: View
hr: Pregled

en: Options
hr: Opcije

en: Voting
hr: Glasovanje

en: Never
hr: Nikada

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Comment
hr: Komentar

en: Average
hr: Prosjek

en: Count
hr: Broj

en: Option
hr: Opcija

en: Template
hr: Predložak

en: Function
hr: Funkcija

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Results
hr: Rezultati

en: Read only
hr: Samo za čitanje

en: disable
hr: onemogući

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis

en: Machine-readable name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Hide summary
hr: Sakrij sažetak
