Rate (8.x-1.0-alpha2) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Date
ht: Dat

en: User
ht: Itilizatè

en: All
ht: Tout

en: Block
ht: Blòk

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Asc
ht: Mont
