Rate (8.x-1.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: Total
hr: Ukupno

en: User
hr: Korisnik

en: All
hr: Svi

en: Block
hr: Blok

en: Voting
hr: Glasovanje

en: Widget type
hr: Vrsta cinculatora

en: Up
hr: Gore

en: Desc
hr: Silazno

en: Down
hr: Dolje

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Undo
hr: Poništi

en: Your vote was canceled.
hr: Vaš glas je poništen.

en: disable
hr: onemogući

en: Apply
hr: Primjeni

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: Asc
hr: Uzlazno
