Rate (8.x-1.0-alpha5) - en to fi translation catalogue (25 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Content
fi: Sisältö

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: Total
fi: Yhteensä

en: User
fi: Käyttäjä

en: All
fi: Kaikki

en: Block
fi: Lohko

en: Voting
fi: Äänestys

en: Widget type
fi: Widgetin tyyppi

en: Widget settings
fi: Widgettien asetukset

en: Up
fi: Ylös

en: Down
fi: Alas

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Undo
fi: Kumoa

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Your vote was canceled.
fi: Äänesi on peruutettu.

en: disable
fi: pois käytöstä

en: Apply
fi: Käytä

en: Rate
fi: Arvio

en: Bundle
fi: Paketti

en: Use AJAX
fi: Käytä AJAXia

en: Master
fi: Isäntä
