Rate (8.x-1.0-alpha5) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Date
th: วันที่

en: Total
th: ทั้งหมด

en: All
th: ทั้งหมด

en: Up
th: ขึ้น

en: Undo
th: เลิกทำ

en: Rate
th: ให้คะแนน

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: Use AJAX
th: ใช้ AJAX
