Rate (8.x-1.0-alpha7) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: All
ku: هەموو

en: Block
ku: بلۆک

en: Up
ku: سەرەوە

en: Down
ku: خوارەوە

en: Undo
ku: وەک خۆی لێ بکەوە

en: disable
ku: ناچالاک بکە
