Rate (8.x-1.0-alpha7) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Content
lt: Turinys

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Total
lt: Iš viso

en: User
lt: Narys

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: Voting
lt: Balsavimas

en: Widget type
lt: Valdiklio tipas

en: Up
lt: Viršun

en: Down
lt: Žemyn

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Entity
lt: Esybė

en: Your vote was canceled.
lt: Jūsų balsas atšauktas

en: disable
lt: išjungti

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Rate
lt: Tarifas

en: Bundle
lt: Paketas

en: Star
lt: Pažymėti
