Rate (8.x-2.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (24 entries)

en: Next
ka: შემდეგი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Description
ka: აღწერა

en: Date
ka: თარიღი

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Options
ka: პარამეტრები

en: All
ka: ყველა

en: Block
ka: ბლოკი

en: Never
ka: არასდროს

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Average
ka: საშუალო

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Full
ka: სრული

en: Results
ka: შედეგები

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Read only
ka: მხოლოდ წაკითხვა

en: - All -
ka: - ყველა -

en: Machine-readable name
ka: მანქანურად-კითხვადი სახელი
