Rate (8.x-2.0-beta1) - en to bs translation catalogue (22 entries)

en: Next
bs: Sljedeći

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: Value
bs: Vrijednost

en: Description
bs: Opis

en: Date
bs: Datum

en: Display settings
bs: Postavke prikaza

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: User
bs: Korisnik

en: Options
bs: Opcije

en: All
bs: Sve

en: Block
bs: Blok

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Comment
bs: Komentar

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Immediately
bs: Odmah

en: Results
bs: Rezultati

en: Read only
bs: Samo čitanje (read only)

en: Apply
bs: Primjeni

en: Value type
bs: Tip vrijednosti
