Rate (8.x-2.0-beta1) - en to cy translation catalogue (30 entries)

en: Next
cy: Nesaf

en: Delete
cy: Dileu

en: Content
cy: Cynnwys

en: Value
cy: Gwerth

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Date
cy: Dyddiad

en: Reset
cy: Ailosod

en: Display settings
cy: Dangos gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: View
cy: Gweld

en: Total
cy: Cyfanswm

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Options
cy: Dewisiadau

en: All
cy: I gyd

en: Block
cy: Bloc

en: Voting
cy: Pleidleisio

en: Never
cy: Byth

en: Custom
cy: Addasu

en: Comment
cy: Sylw

en: Average
cy: Cyfartaledd

en: Count
cy: Cyfrifiad

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Results
cy: Canlyniadau

en: Read only
cy: Darllen yn unig

en: Apply
cy: Ceisio

en: Rate
cy: Graddfa

en: Offset
cy: Ongli

en: Value type
cy: Math o werth

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: Fivestar
cy: Pumseren
