Rate (8.x-2.0-beta1) - en to gu translation catalogue (17 entries)

en: Next
gu: આગળ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Description
gu: વર્ણન

en: Date
gu: તારીખ

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: View
gu: જુઓ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: All
gu: બધા

en: Never
gu: કદી નહી

en: Average
gu: સરેરાશ

en: Results
gu: પરિણામો

en: disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Apply
gu: લાગુ કરો
