Rate (8.x-2.0-beta1) - en to hy translation catalogue (21 entries)

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Value
hy: Արժեք

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Display settings
hy: Ցուցադրության պարամետրերը

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Never
hy: Երբեք

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Count
hy: քանակ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Display label
hy: Ցուցադրել պիտակը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Machine-readable name
hy: Մեքենայաընթեռնելի տվյալների անունը:
