Rate (8.x-2.0-beta1) - en to kn translation catalogue (30 entries)

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Total
kn: ಒಟ್ಟಾರೆ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Points
kn: ಬಿಂದುಗಳು

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: Count
kn: ಲೆಕ್ಕ

en: Class
kn: ವರ್ಗ

en: Template
kn: ಟೆಂಪ್ಲೇಟ್

en: Full
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ

en: Percentage
kn: ಪ್ರತಿಶತ

en: Read only
kn: ಓದಲು ಮಾತ್ರ

en: disable
kn: ಅಶಕ್ತ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Rate
kn: ದರ

en: Entity Type
kn: ಎಂಟಿಟಿಯ ಬಗೆ
