Rate (8.x-2.0-beta1) - en to ug translation catalogue (25 entries)

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Description
ug: بايانى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Options
ug: تاللاشلار

en: All
ug: ھەممە

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: ,
ug: ،

en: Template
ug: ئەندىزە

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Full
ug: تولۇق

en: Results
ug: نەتىجە

en: Read only
ug: ئوقۇغىلى بولىدۇ

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Rate
ug: باھا

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Hide summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنىنى يوشۇرۇش
