Rate Limits (2.0.2) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Tag
az: Teq

en: ID
az: İD

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Machine name
az: Maşın adı

en: User limit
az: İstifadəçi limiti

en: UID only identifier
az: Yalnız UID identifikatoru

en: IP limit
az: IP limiti

en: IP window
az: IP pəncərəsi

en: User window
az: İstifadəçi pəncərəsi
