Rate Limits (2.0.2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Tag
be: Тэма

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Machine name
be: Машынная назва
