Rate Limits (2.0.2) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Label
da: Etiket

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Machine name
da: Internt navn

en: User limit
da: Brugergrænse

en: UID only identifier
da: Kun UID identifikator

en: IP limit
da: IP-grænse

en: IP window
da: IP-vindue

en: User window
da: Brugervindue
