Rate Limits (2.0.2) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Tag
et: Sildid

en: Label
et: Nimetus

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: User limit
et: Kasutaja piirang

en: IP limit
et: IP piirang

en: IP window
et: IP aken

en: User window
et: Kasutaja aken
