Rate Limits (2.0.2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Tag
he: תגית

en: Label
he: תווית

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Machine name
he: שם מכונה
