Rate Limits (2.0.2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Tag
lt: Žymė

en: Label
lt: Etiketė

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas
