Rate Limits (2.0.2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Tag
fa: برچسب

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: هویت

en: Machine name
fa: نام دستگاه
