Rate Limits (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Label
pt: Rótulo

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: User limit
pt: Limite de usuários

en: UID only identifier
pt: UID somente do identificador

en: IP limit
pt: Limite de IP

en: IP window
pt: Janela de IP

en: User window
pt: Janela usuário

en: content @type: deleted @label.
pt: conteúdo @type: @label apagado.
