Rate Limits (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Tag
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
