Rate Limits (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Tag
tr: Etiket

en: Label
tr: Etiket

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Machine name
tr: Makine adı

en: User limit
tr: Kullanıcı sınırı

en: UID only identifier
tr: Yalnızca UID tanıtıcısı

en: IP limit
tr: IP sınırı

en: IP window
tr: IP aralığı

en: User window
tr: Kullanıcı aralığı
