rating App (1.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Author
cy: Awdur

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Custom
cy: Addasu

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod
