rating App (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: size
lt: dydis

en: Status
lt: Būsena

en: Author
lt: Autorius

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Label
lt: Etiketė

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Created
lt: Sukurta

en: Custom
lt: Savitas

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė
