rating App (1.0.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: size
gu: કદ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Author
gu: લેખક

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત
