rating App (1.0.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: size
ku: قه‌باره‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Author
ku: نووسەر

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Label
ku: پێناس

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی
